Kampinės saunos

Tokios formos sauna leidžia sutaupyti vietos ir yra ypač geras pasirinkimas mažesnėse patalpose. Įėjimas į sauną yra įrengtas nupjautame kampe su stiklinėmis durimis. Daugumą modelių yra galimybė komplektuoti su vienu arba dviem papildomais vitrininiais langais. Klasika, derinama su moderniomis detalėmis, patenkins net išrankiausių klientų lūkesčius. 

Stačiakampės saunos

Siūlomos Stačiakampio formos saunos orientuotos į žmones, kurie vertina, visų pirma, klasikinius ir funkcinius sprendimus. Solidus išpildymas ir klasikinis stačiakampio formos stilius patenkins jūsų, malonaus apsilankymo saunoje, lūkesčius. Daugumą modelių yra galimybė komplektuoti su papildomais vitrininiais langais. Tuo atveju, konstrukcija atrodys lengvesnė ir modernesnė.

Lenktos formos saunos

Lenktos formos, išskirtinis saunų tipas, skirtas mūsų klientams, turintiems išskirtinį skonį. Jos ypač rekomenduojamos tiems, kurie vertina išskirtinį naudojamų daiktų dizainą. Pateikiamas didelis stiklo plotas suteiks saunai papildomos erdvės pojūtį, o išbaigtos lenktos linijos, avangardinio interjero įvaizdį patalpai, kurioje ji įrengta.

Infraraudonųjų spindulių saunos

Infraraudonųjų spindulių saunos yra orientuotos į visus klientus, neatsižvelgiant į jų amžių ir sveikatą. Mažas dydis ir mažas energijos suvartojimas skatina jų įrengimą privačiame bei visuomeniniame sektoriuje. Jos išsiskiria savo aukštos kokybės išorės apdaila. Skirtos patogiam ir greitam panaudojimui. Standartinė įranga suteikia galimybę atlikti chromaterapiją. Pasiūlymas taip pat apima dvejopos funkcijos saunas, kuriose įrengta tradicinių saunų ir infraraudonųjų spindulių saunų derinys.

Lauko saunos

Originalios, trijų skirtingų dydžių, lauko pirtys (4,38x2,04; 3,54x2,04; 2,54x2,04 m). Jų stabilią konstrukciją užtikrina tvirtos 40 mm storio sienos pagamintos iš eglės medienos, 68 mm storio izoliuotas stogas ir 53 mm izoliuotos grindys. Šie stilingi statiniai gražiai įsikomponuos kiekviename kieme, sode. Išorės sienos gali būti natūralios arba trijų skirtingų spalvų.

 

Mus rasite:

Kontaktai

UAB "Naujinta"
Butrimonių g. 7-132, LT-50218 Kaunas
Administracija
Tel./Faks.  +370 37 312310
Mob. tel. +370 610 25476
El. paštas: info@naujinta.lt
Komercijos skyrius
Mob. +370 630 08820
Mob. +370 611 66006
El. paštas: marketing@naujinta.lt

Susisiekime